W jaki sposób znaleźć miejsce na buty?

Szukanie odpowiedniej przestrzeni na schowanie wielu par butów jest zmorą nie tylko małych mieszkań. W zasadzie każde mieszkanie boryka się z tymi samymi problemami – najwięcej kłopotu bowiem sprawiają nam rzeczy najbardziej oczywiste i wymagające odpowiedniego przygotowania. O ile kiedyś najczęściej buty po prostu stały przed drzwiami, dzisiaj znajdzie się na nie specjalne, odpowiednie miejsce, dzięki któremu żaden bałagan się nie wkradnie.

Jak aranżować przestrzenie czysto funkcjonalne?

Jeśli nie chcemy, żeby nasze buty były na widoku każdego, kto tylko wchodzi do mieszkania, konieczne jest zastosowanie po prostu odpowiedniej szafki bądź niewielkiego regału z zamykanymi drzwiami. Najważniejsze jest, aby szafka nie zawadzała. Dostosowanie do stylu obowiązującego w tej części domu nie powinno być problemem.

Najsprytniejsze rozwiązania

Oczywiście problem pomieszczenia wszystkich par butów dotyczy jedynie pań – to właśnie dla nich zostały stworzone regały, w których na wieszakach można pomieścić aż 16 par butów – taka mała garderoba na buty. Możemy jednak wybrać inne rozwiązanie – jeśli nie przeszkadza nam, że przynajmniej część butów będzie przez gości widziana. Można zastosować dosyć głębokie regaliki z podziałkami, w których będą mieścić się kolejne pary butów. Mamy wtedy porządek, a sama szafka wygląda naprawdę fajnie i w pełni estetycznie. W sklepach można znaleźć również siedziska z zamontowanymi pod spodem miejscami na buty, w których wychodzi się najczęściej.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *